Na parterze budynku biurowego B10 stworzona zostanie nowoczesna przestrzeń recepcyjna, zaprojektowana przez uznane na świecie londyńskie biuro architektoniczne turnerbates Design & Architecture. Nieformalne i wygodne strefy w stylowym lobby będą zachęcać odwiedzających do spotkań, współpracy i odpoczynku.

Wstępnym założeniem projektu było stworzenie nieformalnych, wygodnych i relaksujących stref w obrębie lobby, które zachęcą odwiedzających do dłuższego przebywania w przestrzeni. Recepcja to obecnie nie tylko miejsce, z którego pracownicy korzystają w drodze do swoich biur, ale także punkt spotkań, współpracy i odpoczynku.

Wnętrze wypełniły wygodne fotele, dębowe ławki i wolnostojące regały wystawowe. Tradycyjna recepcja została zastąpiona wielofunkcyjnym biurkiem wspieranym przez samoobsługowy kiosk do rejestracji gości i specjalne strefy, które mogą być używane przez najemców jako luźne miejsca na przerwy lub spotkania. Przyjazny klimat wnętrz podkreślony został przez dobór naturalnych tkanin, mebli z drewna i oświetlenia, które można kontrolować za pomocą sterownika, dobierając natężenie odpowiednie do dziennej lub wieczornej atmosfery.